Iki nemokamo pristatymo liko €40.00

Prekių grąžinimas

Mieli klientai, prieš išsiunčiant Jums, mes itin kruopščiai atrenkame kiekvieną prekę ir visada įsitikiname kokybe. Kiekvienas mūsų klientas turi teisę grąžinti ar pakeisti nepatikusią ar netikusią prekę per 14 dienų nuo prekės gavimo. Susipažinkite su prekės grąžinimo instrukcija ir lengvai bei patogiai užpildykite grąžinimo formą. Pinigus už grąžintas prekes pervedame per 3 darbo dienas. ​Prašome atidžiai ir atsakingai rinktis dydį, mes visada siūlome rinktis tokį dydį, kokį avite įprastai, jei nežinote ar abejojate dėl dydžio, prašome kreiptis: info@boom24.lt

Padėsime išsirinkti tinkamą dydį. Jus domina papildoma informacija apie dydį, sudėtį ar turite kitų klausimų, drąsiai kreipkitės! Tęsiame savo pažadus ir atliekame savo darbą kruopščiai. Mūsų komandai ypač svarbu išsiaiškinti kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius suteikdami visapusišką informaciją apie produkto vertę ir ypatybes! 

GRĄŽINIMO BŪDAS

- Siunčiant per AB LT paštą

GRĄŽINIMO INFORMACIJA 

- Per 1-14 dienas nuo prekių gavimo pervesime pinigus į grąžinimo formoje nurodytą sąskaitą.
- Už grąžinamos prekės siuntimo išlaidas pinigai negrąžinami.
- Už grąžinamą nekokybišką prekę, siuntimo išlaidos paštu yra grąžinamos, pateikus išlaidų čekį ir prekės nuotraukas el. paštu: info@boom24.lt

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

- Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.   Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
- Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo"
- Grąžinant ne brokuotas prekes, grąžinamos prekės turi būti originaliose nepažeistose dėžėse.
- Prekės nebuvo sugadintos.
- Kiekviena keičiama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).
- Keičiamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

- Visiems paspirtukams garantija yra suteikiama 2 metams.
- Paspirtukų garantinis periodas prasideda nuo pirkimo dienos. Garantinio taisymo metu, prekė yra pakeičiama į naują arba pataisoma, priklausomai nuo gedimo pobūdžio.
- Detalės, kurios nusidėvi dėl paspirtuko naudojimo, nėra įtraukiamos į garantiją, pvz.: ratukai, korpusinės dalys, stabdžių mechanizmas, dažai, vairo rankenėlės, stovėjimo pagrindas, judamų dalių guoliai ir tarpinės, sulankstymo mechanizmas.
- Garantija taip pat nesuteikiama, jei gedimas įvyko dėl mechaninių pažeidimų ar netinkamo naudojimo arba paspirtukui buvo daryti netinkami pakeitimai, modifikacijos. 
- Garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jeigu gedimas įvyko dėl gamintojo broko. Dėl gamintojo broko pakeista arba suremontuota prekė išsiunčiama pirkėjui nemokamai.

 

Rašyk
Skambink